RODO

Park Wieloryba

Przeglądając stronę www.parkwieloryba.pl i kontaktując się z nami wysyłając do nas na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wiadomość zgadzasz się z poniższym.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych ? dalej jako RODO), informujemy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Park Wieloryba s.c. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Szczawiowej 54, 70-010 Szczecin.

Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane w celu sprzedażowym i marketingowym w formie elektronicznej i papierowej przez Park Wieloryba s.c. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Szczawiowej 54, 70-010 Szczecin. Podanie danych osobowych Pani/Pana jest dobrowolne - w przypadku ich nieprzekazania spowoduje to brak możliwości realizacji praw i obowiązków wynikających ze współpracy z Park Wieloryba s.c. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Szczawiowej 54, 70-010 Szczecin.

Odbiorcą danych osobowych Pani/Pana będą upoważnieni pracownicy Administratora; Dane osobowe Pani/Pana będą przechowywane przez czas współpracy z Park Wieloryba s.c. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Szczawiowej 54, 70-010 Szczecin.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawienia; Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia żądania zaprzestania przetwarzania danych lub sprzeciwu wobec przetwarzania danych;

Pani/Pana dane nie będą podlegały profilowaniu czyli zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji bez udziału człowieka;

Pani/Pan ma prawo wniesienia skargi do urzędu ds. Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO.


ul. Kamieńska
72-344 Rewal
woj. zachodniopomorskie

tel. +48 500 791 752
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Atrakcja dla miejscowści nadmorskich:
Na terenie Parku Wieloryba obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt

Park Wieloryba w Rewalu © 2023
Wdrożenie dajczak.com.pl
fot. Robert Dajczak