• Start
  • Atrakcje Pobierowo

Atrakcje dla dzieci

Piękna atrakcja sąsiadująca z Pobierowem - tak to właśnie nasz cudowny park rozrywki. A dlaczego? Bo PARK WIELORYBA położony jest niedaleko nadmorskiego Pobierowa.
Tylko u nas możesz spędzić niemal cały dzień ze swoimi dziećmi. Widziałeś już plażę w Pobierowie? Należałeś się z dzieciakami na pisaku? Zmień tą monotonię czas na aktywność i przygodę! Zabierz dzieciaki do naszego cudownego PARKU ROZRYWKI w Rewalu.

Twoje dzieci pod opieką piratki Jenny i pirata Maksa mogą pobawić się w tajemnicze poszukiwanie skarbów. Podczas zabawy moc różnych niespodzianek i przygód (na dzieci czekają ukryte mapy i morskie zagadki). Zabawa gwarantowana na 102.

Być nad morzem i nie odszukać skarbów w rewalskim Parku Wieloryba? - to wielka strata. Przeżyj super przygodę i zabierz ze sobą piękne wspomnienia i fotografie.

Pamiętaj, że na końcu tej fascynującej przygody czeka oczywiście piracki skarb! Nie zapomnij zapytać czy Twój dzieciak został już mianowany piratem lub piratką? Nie? U nas po grach na piasku w plażowym zakątku, wszystkie dzieci są mianowane na PIRATA na prawdziwym pirackim statku!

A co w tym czasie robią rodzice? Odpoczywają na leżakach i hamakach. Jedzą, piją, rozmawiają. Inni podążają za swoimi milusińskimi z aparatami i kamerami. Wszyscy poprostu robią to, na co mają ochotę - pełen relax i wypoczynek.


ul. Kamieńska
72-344 Rewal
woj. zachodniopomorskie

tel. +48 500 791 752
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Atrakcja dla miejscowści nadmorskich:
Na terenie Parku Wieloryba obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt

Park Wieloryba w Rewalu © 2023
Wdrożenie dajczak.com.pl
fot. Robert Dajczak