Atrakcja dla rodzin
z dziećmi blisko miejscowości
Mrzeżyno

Czeka na dzieci i dorosłych w Rewalu
  • Start
  • Atrakcje Mrzeżyno
ATRAKCJE dla rodzin z dziećmi

Dla wszystkich turystów z Mrzeżyna

Przebywasz na wczasach w Dziwnowie? Szukasz dodatkowych atrakcji dla siebie i Twoich bliskich w Dziwnowie? Mamy dla Ciebie propozycję odwiedzenia parku rozrywki będącego wspaniałą alternatywą dla turystów odpoczywających w Dziwnowie.
Szukasz Atrakcje w Mrzeżynie? W tej nadmorskiej osadzie u ujścia rzeki Regi w gminie Trzebiatów?. Dla wszystkich turystów z Mrzeżyna oferujemy moc atrakcji w sąsiadującej gminie. Czeka na Ciebie niepowtarzalny park rozrywki o tematyce morskiej, który stanowi piękną atrakcję dla całej rodziny - jest nim Park Wieloryba z atrakcjami o tematyce morskiej.

Turysto z Mrzeżyna możesz zobaczyć ponad 100 eksponatów podzielonych na 4 krainy tematyczne min. Giganci z oceanów, Potwory z głębin, Bałtyk, Piraci i Papugi. Atrakcji wystarczy na cały dzień pobytu. Mnóstwo informacji i ciekawostek z życia tych stworzeń. Dla samych dzieci czas wypełniają piraci, zabawy i poszukiwanie skarbów, ogród zabaw, a dorośli mają do dyspozycji tawernę, leżaki, sklep z pamiątkami.

Zwiedziłeś już całe Mrzeżyno, szukasz nowych pomysłów na spędzenie czasu? Już zaczęło Wam się nudzić? Twoje dzieci pod opieką piratki Jenny i pirata Maksa mogą pobawić się w tajemnicze poszukiwanie skarbów. Podczas zabawy mnóstwo różnych niespodzianek i przygód (na dzieci czekają ukryte mapy i morskie zagadki). Zabawa gwarantowana na 102. Być nad morzem i nie znaleźć skarbów w Parku Wieloryba to wielka strata. Przeżyj super przygodę i zabierz ze sobą piękne wspomnienia i fotografie. UWAGA Na końcu tej fascynującej przygody czeka oczywiście piracki skarb!

Dzieci się bawią, a rodzice?

A co w tym czasie robią rodzice?
Wkońcu sobie odpoczywają na leżakach i hamakach. Jedzą, piją shake lub kawę mrożoną, rozmawiają. Inni podążają za swoimi milusińskimi z aparatami i kamerami. Wszyscy robią to, na co mają ochotę. W Parku Wieloryba Twoje dzieci mają do dyspozycji plac zabaw ze zjeżdżalniami - dmuchany zamek, statek piracki, teren z dużą ilością piasku prosto z plaży. A to wszystko w bardzo bezpiecznym miejscu - Cały teren jest ogrodzony i bezpieczny dla Twojego dziecka!

ul. Kamieńska
72-344 Rewal
woj. zachodniopomorskie

tel. +48 500 791 752
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Atrakcja dla miejscowści nadmorskich:
Na terenie Parku Wieloryba obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt

Park Wieloryba w Rewalu © 2023
Wdrożenie dajczak.com.pl
fot. Robert Dajczak