Atrakcyjny dojazd
z zewsząd blisko

z Kołobrzegu, Mrzeżyna, Pogorzelicy, Niechorza, Pobierowa, Dziwnowa, Międzyzdrojów
  • Start
  • Atrakcyjnie blisko

Atrakcja dla dzieci i rodziców na wyciągnięcie ręki

To prawda, do naszej atrakcji dojedziesz z każdej nadmorskiej miejscowości, niemal w mgnieniu oka. Droga nr 102 będzie Waszym przewodnikiem, Park Wieloryba przylega bezpośrednio do niej.
Przebywasz z rodziną nad morzem? Jesteś na wakacjach w jednej z miejscowości między Świnoujściem, a Kołobrzegiem? Szukasz ciekawe atrakcje w okolicy na przykład w nadmorskiej miejscowości Świnoujście, Międzyzdrojach, Dziwnowie, Pobierowie, Niechorzu, Pogorzelicy? Kto wie może odpoczywasz w Mrzeżynie lub Kołobrzegu? To dobrze trafiłeś - Nasz nadmorski Park Wieloryba czeka na Ciebie i Twoją rodzinę ze swoimi niepowtarzalnymi przygodami.

Główną atrakcją parku jest ok 100 modeli ryb i ssaków morskich w oryginalnych rozmiarach - największy okaz płetwal błękitny o długości 35 metrów. W naszym parku odnajdziecie 3 różne krainy tematyczne stanowiące wspaniałe atrakcje dla wszystkich:

  • Giganci z Oceanów
  • Potwory z Głębin
  • Bałtyk
  • Piraci i Papugi

Dodatkową atrakcją dla dzieci jest osada piracka w naszym Parku Wieloryba. Nasze atrakcyjne położenie pozwala na łatwy i szybki dojazd turystom z każdej miejscowości zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. Jak trafić? To bardzo proste nasz park rozrywki znajduje się przy drodze 102 łączącej Międzyzdroje z Kołobrzegiem. Jadąc ze strony Świnoujścia kieruj się na Kołobrzeg droga 102. Jadąc z Kołobrzegu - kieruj się na Międzyzdroje droga 102.

Dzieci się bawią, a rodzice?

A co w tym czasie robią rodzice?
Poniżej przedstawiamy faktyczne odległość z poszczególnych miejscowości do naszej atrakcji jaką jest Park Wieloryba w Rewalu:

Maksymalny czas dojazdu np ze Świnoujścia to ponad godzina jazdy samochodem, w sam raz na rodzinną wycieczkę, gdy pogoda na plaży nie dopisuje lub gdy leżenie na piasku już się znudziło.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chcących w sposób ciekawy spędzić czas, odkryć tajemnice podwodnego świata Gigantów z Oceanów. Na miejscu zapewniamy parking, szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych.


ul. Kamieńska
72-344 Rewal
woj. zachodniopomorskie

tel. +48 500 791 752
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Atrakcja dla miejscowści nadmorskich:
Na terenie Parku Wieloryba obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt

Park Wieloryba w Rewalu © 2023
Wdrożenie dajczak.com.pl
fot. Robert Dajczak