• Start
  • Atrakcje Pogorzelica
Atrakcje dla rodzin z dziećmi nieopodal Pogorzelicy

Fascynująca atrakcja dla dzieci obok Pogorzelicy

Piękna Atrakcja w Pogorzelicy? A może niekoniecznie w samej Pogorzelicy? Słuchajcie, dosłownie kilka kilometrów na Zachód znajdziecie niespotykaną atrakcję dla całej rodziny! Pytasz ale jaka atrakcja? Wiadomo niepowtarzalny morski park rozrywki Park Wieloryba.
Hej kolonisto i wczasowiczu z Pogorzelicy możesz zobaczyć ponad 100 eksponatów w 4 krainach min. Giganci z oceanów, Potwory z głębin, Bałtyk, Piraci i Papugi. Atrakcji wystarczy na cały dzień pobytu. Ciekawostki, wiedza, zabawa i przygoda.

Dzieciom czas wypełnią piraci, dzięki pirackim zabawom i grom , a dorośli mają do dyspozycji tawernę, leżaki, sklep z pamiątkami. Przeszedłeś już całą Pogorzelicę, szukasz nowych pomysłów na spędzenie czasu?

Twoje dzieci pod opieką piratki Jenny i pirata Maksa mogą pobawić się w tajemnicze poszukiwanie skarbów. Podczas zabawy mnóstwo różnych niespodzianek i przygód (na dzieci czekają ukryte mapy i morskie zagadki).

Zabawa gwarantowana na 102. Być nad morzem i nie znaleźć skarbów w Parku Wieloryba to wielka strata. Przeżyj super przygodę i zabierz ze sobą piękne wspomnienia i fotografie.

Dzieci się bawią, a rodzice?

Rodzice - odpoczywają.
Wkońcu sobie odpoczywają na leżakach i hamakach. Jedzą, piją shake lub kawę mrożoną, rozmawiają. Inni podążają za swoimi milusińskimi z aparatami i kamerami. Wszyscy robią to, na co mają ochotę. W Parku Wieloryba Twoje dzieci mają do dyspozycji plac zabaw ze zjeżdżalniami - dmuchany zamek, statek piracki, teren z dużą ilością piasku prosto z plaży. A to wszystko w bardzo bezpiecznym miejscu - Cały teren jest ogrodzony i bezpieczny dla Twojego dziecka!

ul. Kamieńska
72-344 Rewal
woj. zachodniopomorskie

tel. +48 500 791 752
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Atrakcja dla miejscowści nadmorskich:
Na terenie Parku Wieloryba obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt

Park Wieloryba w Rewalu © 2023
Wdrożenie dajczak.com.pl
fot. Robert Dajczak