Atrakcja dla rodzin
blisko Dziwnowa

Czeka na dzieci i dorosłych w Rewalu
  • Start
  • Atrakcje Dziwnów
ATRAKCJE dla rodzin z dziećmi

Fajna atrakcja dla dzieci blisko Dziwnowa

Przebywasz na wczasach w Dziwnowie? Szukasz dodatkowych atrakcji dla siebie i Twoich bliskich w Dziwnowie? Mamy dla Ciebie propozycję odwiedzenia parku rozrywki będącego wspaniałą alternatywą dla turystów odpoczywających w Dziwnowie.
Niespełna kilkanaście kilometrów na wschód znajdziesz piękną atrakcję dla całej rodziny - jest nim Park Wieloryba z atrakcjami o tematyce morskiej. Warto odwiedzić Park Wieloryba w Rewalu przebywając w tak bliskim sąsiedztwie. Atrakcji wystarczy na cały dzień. Ponad 100 eksponatów morskich, 4 krainy, papugi, piraci, poszukiwanie skarbów. Dla dorosłych orzeźwiająca tawerna, leżaki, sklep z pamiątkami.

Widziałeś już plażę w Dziwnowie? Już zaczęło Wam się nudzić? Nie zwlekajcie przyjedzcie do pięknej atrakcji niedaleko Dziwnowa.

Twoje dzieci pod opieką piratki Jenny i pirata Maksa mogą pobawić się w tajemnicze poszukiwanie skarbów. Podczas zabawy mnóstwo różnych niespodzianek i przygód (na dzieci czekają ukryte mapy i morskie zagadki). Zabawa gwarantowana na 102. Być nad morzem i nie znaleźć skarbów w Parku Wieloryba to wielka strata. Przeżyj super przygodę i zabierz ze sobą piękne wspomnienia i fotografie.

UWAGA Na końcu tej fascynującej przygody czeka oczywiście piracki skarb!

Dzieci się bawią, a rodzice?

A co w tym czasie robią rodzice?
Wkońcu sobie odpoczywają na leżakach i hamakach. Jedzą, piją shake lub kawę mrożoną, rozmawiają. Inni podążają za swoimi milusińskimi z aparatami i kamerami. Wszyscy robią to, na co mają ochotę. W Parku Wieloryba Twoje dzieci mają do dyspozycji plac zabaw ze zjeżdżalniami - dmuchany zamek, statek piracki, teren z dużą ilością piasku prosto z plaży. A to wszystko w bardzo bezpiecznym miejscu - Cały teren jest ogrodzony i bezpieczny dla Twojego dziecka!

ul. Kamieńska
72-344 Rewal
woj. zachodniopomorskie

tel. +48 500 791 752
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Atrakcja dla miejscowści nadmorskich:
Na terenie Parku Wieloryba obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt

Park Wieloryba w Rewalu © 2023
Wdrożenie dajczak.com.pl
fot. Robert Dajczak