Atrakcja dla dzieci
blisko Międzyzdrojów

Czeka na dzieci i dorosłych w Rewalu
  • Start
  • Atrakcje Międzyzdroje
ATRAKCJE dla rodzin z dziećmi

Fajna atrakcja dla dzieci blisko Międzyzdrojów

ATRAKCJE w Międzyzdrojach, które warto zobaczyć - Jeśli jesteś na wakacjach w pięknych Międzyzdrojach? Szukasz pomysłu na jedno dniową wycieczkę, aby zobaczyć okolicę? Ciekawym pomysłem jest odwiedzić okoliczny Park Wieloryba, położony niedaleko Międzyzdrojów.
ATRAKCJE w Międzyzdrojach, które warto zobaczyć - Jeśli jesteś na wakacjach w pięknych Międzyzdrojach? Szukasz pomysłu na jedno dniową wycieczkę, aby zobaczyć okolicę? Ciekawym pomysłem jest odwiedzić okoliczny Park Wieloryba, położony niedaleko Międzyzdrojów. Jest to cudowny park rozrywki o tematyce morskiej stanowiący piękną przygodę dla całej rodziny. Dlaczego warto odwiedzić Park Wieloryba przebywając w Międzyzdrojach? Otóż, tak duża różnorodność eksponatów jak i możliwość poznania tak wielu ciekawostek z życia morskich stworzeń, wypełni wolny czas. Niezapomniane przygody dla dzieciaków przeżyte z piratami i animatorami Ponad 100 eksponatów morskich, 4 krainy, papugi, piraci, poszukiwanie skarbów. Dla dorosłych orzeźwiająca tawerna, leżaki, sklep z pamiątkami.

Na plażowałeś się już w Międzyzdrojach? Czas rozpocząć etap poznawczy i odkryć ciekawe miejsca, które wypełnią czas dla całej Twojej rodziny. Nie zwlekajcie przyjedzcie do pięknej parku rozrywki dla dzieci i dorosłych niedaleko Międzyzdrojów.

Ukryte mapy i morskie zagadki

UWAGA Na końcu tej fascynującej przygody czeka oczywiście piracki skarb!
Wszystkie dzieciaki odwiedzające Park Wieloryba w towarzystwie piratki Jenny i pirata Maksa mogą pobawić się w tajemnicze poszukiwanie skarbów. Podczas zabawy mnóstwo różnych niespodzianek i przygód (na dzieci czekają ukryte mapy i morskie zagadki). Zabawa gwarantowana na 102. Być nad morzem i nie znaleźć skarbów w Parku Wieloryba to wielka strata. Przeżyj super przygodę i zabierz ze sobą piękne wspomnienia i fotografie.

ul. Kamieńska
72-344 Rewal
woj. zachodniopomorskie

tel. +48 500 791 752
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Atrakcja dla miejscowści nadmorskich:
Na terenie Parku Wieloryba obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt

Park Wieloryba w Rewalu © 2023
Wdrożenie dajczak.com.pl
fot. Robert Dajczak