• Start
  • Atrakcje Pogorzelica

Atrakcje Pogorzelica

Piękna Atrakcja w Pogorzelicy? A może niekoniecznie w samej Pogorzelicy? Słuchajcie, dosłownie kilka kilometrów na Zachód znajdziecie niespotykaną atrakcję dla całej rodziny! Pytasz ale jaka atrakcja? Podpowiemy Tobie niepowtarzalny morski park rozrywki. Hej kolonisto i wczasowiczu z Pogorzelicy możesz zobaczyć ponad 100 eksponatów w 4 krainach min. Giganci z oceanów, Potwory z głębin, Bałtyk, Piraci i Papugi. Atrakcji wystarczy na cały dzień pobytu.  Ciekawostki, wiedza, zabawa i przygoda. Dzieciom czas wypełnią piraci, dzięki pirackim zabawom i grom , a dorośli mają do dyspozycji tawernę, leżaki, sklep z pamiątkami.

Przeszedłeś już całą Pogorzelicę, szukasz nowych pomysłów na  spędzenie czasu?

Twoje dzieci pod opieką piratki Jenny i pirata Maksa mogą pobawić się w tajemnicze poszukiwanie skarbów. Podczas zabawy mnóstwo  różnych niespodzianek i przygód (na dzieci czekają ukryte mapy i morskie zagadki). Zabawa gwarantowana na 102. Być nad morzem i nie znaleźć skarbów w Parku Wieloryba to wielka strata. Przeżyj super przygodę i zabierz ze sobą piękne wspomnienia i fotografie.

UWAGA Na końcu tej fascynującej przygody czeka oczywiście piracki skarb!

Atrakcje Pogorzelica - przebywasz na wakacjach w Pogorzelicy - ta atrakcja jest dla Ciebie.

Czy Twój syn lub córka zostali już piratem lub piratką?... Nie?... U nas po grach na piasku w plażowym zakątku, przechodzą CHRZEST PIRACKI na prawdziwym pirackim statku!

Atrakcje statek piracki - Niedaleko Pogorzelicy

A co w tym czasie robią rodzice? Odpoczywają na leżakach i hamakach. Jedzą, piją shake lub kawę mrożoną, rozmawiają.  Inni podążają za swoimi milusińskimi z aparatami i kamerami.

Mówiąc najprościej - wszyscy robią to, na co mają ochotę.

W Parku Wieloryba Twoje dzieci mają do dyspozycji plac zabaw ze zjeżdżalniami - dmuchany zamek, statek piracki, teren z dużą ilością piasku prosto z plaży. A to wszystko w bardzo bezpiecznym miejscu - Cały teren jest ogrodzony i bezpieczny dla Twojego dziecka! 

Atrakcje - plac zabaw w Parku Wieloryba

Park Wieloryba

UL. KAMIEŃSKA 1C,
72-344 REWAL

Kontakt z nami

tel. 500 791 752,
e-mail: biuro@parkwieloryba.pl

Godziny Otwarcia

maj - czerwiec: 10:00 - 17:00
lipiec - sierpień: 10:00 - 18:00
wrzesień: 10:00 - 17:00