Atrakcje Pobierowo

Piękna atrakcja sąsiadująca z Pobierowem - tak to właśnie nasz cudowny park rozrywki. A dlaczego? Bo PARK WIELORYBA położony jest niedaleko nadmorskiego Pobierowa. Tylko u nas możesz spędzić niemal cały dzień ze swoimi dziećmi. Widziałeś już plażę w Pobierowie? Należałeś się z dzieciakami na pisaku? Zmień tą monotonię czas na aktywność i przygodę! Zabierz dzieciaki do naszego cudownego PARKU ROZRYWKI w Rewalu.

Twoje dzieci pod opieką piratki Jenny i pirata Maksa mogą pobawić się w tajemnicze poszukiwanie skarbów. Podczas zabawy moc różnych niespodzianek i przygód (na dzieci czekają ukryte mapy i morskie zagadki). Zabawa gwarantowana na 102. Być nad morzem i nie znaleźć skarbów w rewalskim Parku Wieloryba to wielka strata. Przeżyj super przygodę i zabierz ze sobą piękne wspomnienia i fotografie.

UWAGA Na końcu tej fascynującej przygody czeka oczywiście piracki skarb!

Czy Twój dzieciak został już mianowany piratem lub piratką? Nie? U nas po grach na piasku w plażowym zakątku, wszystkie dzieci są mianowane na PIRATA na prawdziwym pirackim statku!

A co w tym czasie robią rodzice? Odpoczywają na leżakach i hamakach. Jedzą, piją, rozmawiają.  Inni podążają za swoimi milusińskimi z aparatami i kamerami.
Mówiąc najprościej - wszyscy robią to, na co mają ochotę.

W Parku Wieloryba Twoje dzieci mają do dyspozycji plac zabaw ze zjeżdżalniami - dmuchany zamek, statek piracki, teren z dużą ilością piasku prosto z plaży. A to wszystko w bardzo bezpiecznym miejscu - Cały teren jest ogrodzony i bezpieczny dla Twojego dziecka!

Park Wieloryba

UL. KAMIEŃSKA 1C,
72-344 REWAL

Kontakt z nami

tel. 500 791 752,
e-mail: biuro@parkwieloryba.pl

Godziny Otwarcia

maj - czerwiec: 10:00 - 17:00
lipiec - sierpień: 10:00 - 18:00
wrzesień: 10:00 - 17:00