Atrakcje Mrzeżyno

Szukasz Atrakcje w Mrzeżynie? W tej nadmorskiej osadzie u ujścia rzeki Regi w gminie Trzebiatów?. Dla wszystkich turystów z Mrzeżyna oferujemy moc atrakcji w sąsiadującej gminie. Czeka na Ciebie niepowtarzalny park rozrywki o tematyce morskiej, który stanowi piękną atrakcję dla całej rodziny - jest nim Park Wieloryba z atrakcjami o tematyce morskiej. Turysto z Mrzeżyna możesz zobaczyć ponad 100 eksponatów podzielonych na 4 krainy tematyczne min. Giganci z oceanów, Potwory z głębin, Bałtyk, Piraci i Papugi. Atrakcji wystarczy na cały dzień pobytu.  Mnóstwo informacji i ciekawostek z życia tych stworzeń. Dla samych dzieci czas wypełniają piraci, zabawy i poszukiwanie skarbów, ogród zabaw, a dorośli mają do dyspozycji tawernę, leżaki, sklep z pamiątkami.

Zwiedziłeś już całe Mrzeżyno, szukasz nowych pomysłów na spędzenie czasu? Już zaczęło Wam się nudzić?

Twoje dzieci pod opieką piratki Jenny i pirata Maksa mogą pobawić się w tajemnicze poszukiwanie skarbów. Podczas zabawy mnóstwo  różnych niespodzianek i przygód (na dzieci czekają ukryte mapy i morskie zagadki). Zabawa gwarantowana na 102. Być nad morzem i nie znaleźć skarbów w Parku Wieloryba to wielka strata. Przeżyj super przygodę i zabierz ze sobą piękne wspomnienia i fotografie.

UWAGA Na końcu tej fascynującej przygody czeka oczywiście piracki skarb!

Czy Twój syn lub córka zostali już piratem lub piratką?... Nie?... U nas po grach na piasku w plażowym zakątku, przechodzą CHRZEST PIRACKI na prawdziwym pirackim statku!

A co w tym czasie robią rodzice? Odpoczywają na leżakach i hamakach. Jedzą, piją shake lub kawę mrożoną, rozmawiają.  Inni podążają za swoimi milusińskimi z aparatami i kamerami.

Park Wieloryba

UL. KAMIEŃSKA 1C,
72-344 REWAL

Kontakt z nami

tel. 500 791 752,
e-mail: biuro@parkwieloryba.pl

Godziny Otwarcia

maj - czerwiec: 10:00 - 17:00
lipiec - sierpień: 10:00 - 18:00
wrzesień: 10:00 - 17:00