• Start
  • Atrakcje Międzyzdroje

ATRAKCJE w Międzyzdroje

ATRAKCJE w Międzyzdrojach, które warto zobaczyć - Jeśli jesteś na wakacjach w pięknych Międzyzdrojach? Szukasz pomysłu na jedno dniową wycieczkę, aby zobaczyć okolicę? Ciekawym pomysłem jest odwiedzić okoliczny Park Wieloryba, położony niedaleko Międzyzdrojów. Jest to cudowny park rozrywki o tematyce morskiej stanowiący piękną przygodę dla całej rodziny. Dlaczego warto odwiedzić Park Wieloryba przebywając w Międzyzdrojach? Otóż, tak duża różnorodność eksponatów jak i możliwość poznania tak wielu ciekawostek z życia morskich stworzeń, wypełni wolny czas. Niezapomniane przygody dla dzieciaków przeżyte z piratami i animatorami Ponad 100 eksponatów morskich, 4 krainy, papugi, piraci, poszukiwanie skarbów. Dla dorosłych orzeźwiająca tawerna, leżaki, sklep z pamiątkami.

Na plażowałeś się już w Międzyzdrojach? Czas rozpocząć etap poznawczy i odkryć ciekawe miejsca, które wypełnią czas dla całej Twojej rodziny. Nie zwlekajcie przyjedzcie do pięknej parku rozrywki dla dzieci i dorosłych niedaleko Międzyzdrojów.

Wszystkie dzieciaki odwiedzające Park Wieloryba w towarzystwie piratki Jenny i pirata Maksa mogą pobawić się w tajemnicze poszukiwanie skarbów. Podczas zabawy mnóstwo  różnych niespodzianek i przygód (na dzieci czekają ukryte mapy i morskie zagadki). Zabawa gwarantowana na 102. Być nad morzem i nie znaleźć skarbów w Parku Wieloryba to wielka strata. Przeżyj super przygodę i zabierz ze sobą piękne wspomnienia i fotografie.

UWAGA Na końcu tej fascynującej przygody czeka oczywiście piracki skarb!

Dodatkowe każdy dzieciak przechodzi piękną ceremonię chrztu na pirata na pirackim statku.

O rodzicach nikt nie zapomniał - przygotowaliśmy dla Was leżaki i hamaki na słońcu i wygodne miejsca w cieniu,  odpoczywając piją chłodne napoje, lub słuchają morskiej muzyki.  Pozostali rodzice bawią się w łowców zdjęć, pilnie podążając ze sprzętem reporterskim za swoimi pociechami.

Wszyscy robią to, na co mają ochotę.

Wiele różnych sprzętów na placu zabaw - zjeżdżalnie - dmuchany zamek, statek piracki, teren z dużą ilością piasku prosto z plaży. A to wszystko w bardzo bezpiecznym miejscu - Cały teren jest ogrodzony i bezpieczny dla Twojego dziecka! 

Park Wieloryba

UL. KAMIEŃSKA 1C,
72-344 REWAL

Kontakt z nami

tel. 500 791 752,
e-mail: biuro@parkwieloryba.pl

Godziny Otwarcia

maj - czerwiec: 10:00 - 17:00
lipiec - sierpień: 10:00 - 18:00
wrzesień: 10:00 - 17:00