Atrakcje dziwnów

ATRAKCJE w DZIWNOWIE po prostu Niespotykane - Przebywasz na wczasach w Dziwnowie? Szukasz dodatkowych atrakcji dla siebie i Twoich bliskich w Dziwnowie? Mamy dla Ciebie propozycję odwiedzenia wspaniałego parku rozrywki będącego wspaniałą alternatywą dla turystów odpoczywających w Dziwnowie. Niespełna kilkanaście kilometrów na wschód znajdziesz piękną atrakcję dla całej rodziny - jest nim Park Wieloryba z atrakcjami o tematyce morskiej. Warto odwiedzić Park Wieloryba w Rewalu przebywając w tak bliskim sąsiedztwie. Atrakcji wystarczy na cały dzień. Ponad 100 eksponatów morskich, 4 krainy, papugi, piraci, poszukiwanie skarbów. Dla dorosłych orzeźwiająca tawerna, leżaki, sklep z pamiątkami.

Widziałeś już plażę w Dziwnowie? Już zaczęło Wam się nudzić? Nie zwlekajcie przyjedzcie do pięknej atrakcji niedaleko Dziwnowa.

Twoje dzieci pod opieką piratki Jenny i pirata Maksa mogą pobawić się w tajemnicze poszukiwanie skarbów. Podczas zabawy mnóstwo  różnych niespodzianek i przygód (na dzieci czekają ukryte mapy i morskie zagadki). Zabawa gwarantowana na 102. Być nad morzem i nie znaleźć skarbów w Parku Wieloryba to wielka strata. Przeżyj super przygodę i zabierz ze sobą piękne wspomnienia i fotografie.

UWAGA Na końcu tej fascynującej przygody czeka oczywiście piracki skarb!

 

 

Czy Twój dzieciak został już piratem lub piratką? Nie? U nas po grach na piasku w plażowym zakątku, wszystkie dzieci są mianowane na PIRATA na prawdziwym pirackim statku!

 

 

A co w tym czasie robią rodzice? Odpoczywają na leżakach i hamakach. Jedzą, piją shake lub kawę mrożoną, rozmawiają.  Inni podążają za swoimi milusińskimi z aparatami i kamerami.

 

Mówiąc najprościej - wszyscy robią to, na co mają ochotę.

W Parku Wieloryba Twoje dzieci mają do dyspozycji plac zabaw ze zjeżdżalniami - dmuchany zamek, statek piracki, teren z dużą ilością piasku prosto z plaży. A to wszystko w bardzo bezpiecznym miejscu - Cały teren jest ogrodzony i bezpieczny dla Twojego dziecka! 

Park Wieloryba

UL. KAMIEŃSKA 1C,
72-344 REWAL

Kontakt z nami

tel. 500 791 752,
e-mail: biuro@parkwieloryba.pl

Godziny Otwarcia

maj - czerwiec: 10:00 - 17:00
lipiec - sierpień: 10:00 - 18:00
wrzesień: 10:00 - 17:00