Atrakcje dla turystów od Świnoujścia do Kołobrzegu

Największa atrakcja o tematyce morskiej zlokalizowana w gminie Rewal (dogodne położenie pomiędzy Świnoujściem a Kołobrzegiem - wspaniała lokalizacja dla rodzin i wczasowiczów z całego wybrzeża zachodniego). Otwarcie już 29.06.2013r.

Przebywasz z rodziną nad morzem? Jesteś na wakacjach w jednej z miejscowości między Świnoujściem a Kołobrzegiem? Szukasz atrakcje w nadmorskiej miejscowości np. atrakcje w Świnoujściu, atrakcje Międzyzdrojach, Dziwnowie, atrakcje Pobierowie,  Rewalu czy atrakcje Niechorzu? Kto wie może odpoczywasz w Mrzeżynie lub  Kołobrzegu? To dobrze trafiłeś - Nasz nadmorski Park Wieloryba czeka na Ciebie i Twoją rodzinę ze swoimi niepowtarzalnymi przygodami.
Główną atrakcją parku jest ok 100 modeli ryb i ssaków morskich w oryginalnych rozmiarach - największy okaz płetwal błękitny o długości 35 metrów.
W naszym parku odnajdziecie 3 różne krainy tematyczne stanowiące wspaniałe atrakcje dla wszystkich:

- giganci z oceanów
- potwory z głębin
- Bałtyk

Dodatkową atrakcją dla dzieci jest osada piracka w naszym Parku Wieloryba.
Nasze atrakcyjne położenie pozwala na łatwy i szybki dojazd turystom z każdej miejscowości zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. Nasz park rozrywki nad morzem znajduje się przy drodze 102 łączącej Międzyzdroje z Kołobrzegiem. Jadąc ze strony Świnoujścia kieruj się na Kołobrzeg droga 102. Jadąc z Kołobrzegu - kieruj się na Międzyzdroje droga 102.

Poniżej przedstawiamy faktyczne odległość z poszczególnych miejscowości do naszej atrakcji jaką jest Park Wieloryba w Rewalu:

- Kołobrzeg 47 KM
- Dźwirzyno 38 KM
- Mrzeżyno 30 KM
- Pogorzelica 8 KM
- Niechorze 5 KM
- Trzęsacz 2KM
- Pustkowo 4 KM
- Pobierowo 7 KM
- Łukęcin 12 KM
- Dziwnówek 16 KM
- Dziwnów 19KM
- Międzywodzie 24KM
- Wisełka 36 KM
- Międzyzdroje 46 KM
- Świnoujście 62 KM

Maksymalny czas dojazdu np ze Świnoujścia to ponad godzina jazdy samochodem, w sam raz na rodzinną wycieczkę, gdy pogoda na plaży nie dopisuje lub gdy leżenie na piasku już się znudziło.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chcących w sposób ciekawy spędzić czas, odkryć tajemnice podwodnego świata Gigantów z Oceanów. Na miejscu zapewniamy parking, szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Park Wieloryba

UL. KAMIEŃSKA 1C,
72-344 REWAL

Kontakt z nami

tel. 500 791 752,
e-mail: biuro@parkwieloryba.pl

Godziny Otwarcia

maj - czerwiec: 10:00 - 17:00
lipiec - sierpień: 10:00 - 18:00
wrzesień: 10:00 - 17:00