• Start
  • Aktualności
  • NASZ GIGANTYCZNY PŁETWAL MA 35 METRÓW, WSTĘGOR KRÓLEWSKI 11. DŁUGI WEEKEND MA 4. AŻ 4 WOLNE DNI?

NASZ GIGANTYCZNY PŁETWAL MA 35 METRÓW, WSTĘGOR KRÓLEWSKI 11. DŁUGI WEEKEND MA 4. AŻ 4 WOLNE DNI?

Płetwal Błękitny ATrakcja Rewala

W tym czasie warto odwiedzić nasz park. I zanurzyć się w morskich głębinach. Czeka na Was największy w Europie, 12-piętrowy płetwal błękitny. Tylko u nas można zobaczyć ponad 100 mieszkańców podwodnych krain w skali 1:1.

Rekiny, orki i wielkie kałamarnice. Morskie anioły, które nie są aniołkami. Potwory z głębin. Kolorowe podwodne krowy, śmiertelnie niebezpieczne osy i bałtyckie stwory, które warczą. Ryba, która ma zielone kości? Jest taka, mieszka u nas, w bałtyckiej krainie.

 

Park Wieloryba to także plac zabaw dla dzieci, z wielkim dmuchańcem na czele (bez żadnych ograniczeń czasowych). Huśtawki, zjeżdżalnie, drabinki, wielki piracki statek. pirat we własnej osobie, oczywiście. Kolorowe gadające papugi. Hamaki i leżaki na piaszczystej plaży. Gdybyśmy chcieli opowiedzieć o wszystkim, potrzebowalibyśmy co najmniej billboardu, zapisanego drobnym maczkiem.

Zapraszamy dorosłych, dzieci i młodzież. Czekamy na wszystkich, którzy chcą przeżyć coś niezwykłego. Coś, o czym się pamięta. Właśnie o to nam płynie. Nie chodzi ? płynie. Witamy w Parku Wieloryba.

Park Wieloryba

UL. KAMIEŃSKA 1C,
72-344 REWAL

Kontakt z nami

tel. 500 791 752,
e-mail: biuro@parkwieloryba.pl

Godziny Otwarcia

maj - czerwiec: 10:00 - 17:00
lipiec - sierpień: 10:00 - 18:00
wrzesień: 10:00 - 17:00