Dlaczego warto nas odwiedzić w sezonie 2020?

Wszystkich poszukujących przygód zapraszamy do naszego niesamowitego parku rozrywki w Rewalu. Informujemy turystów z całego polskiego wybrzeża, że u nas jest co robić niemal przez cały dzień. A dlaczego warto nas odwiedzić? 

- poznasz tajemnice podwodnego świata
- zobaczysz około 100 modeli zwierząt morskich ( największy w europie model Płetwala Błękitnego)
- spotkasz gadające papugi
- z prawdziwym piratem odnajdziesz zaginiony skarb Czarnobrodego
- nasi animatorzy zapewnią całodniową zabawę całej rodzinie
- wszystkie atrakcje w cenie biletu
- bilet upoważnia do całodniowego pobytu

Olek trzymamy kciuki!

 

Trzymamy kciuki za naszego patrona Aleksandra Dobę, który 3 dni temu rozpoczął wyprawę transatlantycką. Wypłynął ze wschodniego wybrzeża USA w stanie New Jersey i zmierza ku Europie! Olek trzymamy kciuki!

Czytaj dalej

OTWARCIE MÓWIĄC, CZAS NA OTWARCIE - Rozpoczęcie sezonu 2017

Jak wyglądają mieszkańcy mórz i oceanów? Gdzie prawdziwy pirat nauczył się swoich magicznych sztuczek, jak on to robi? Gdzie ukryto skarb? Jest tylko jedno miejsce, w którym znajdziesz odpowiedzi na te wszystkie pytania?

Te wszystkie atrakcje w Parku Wieloryba już od 20 kwietnia. Nie musisz być spod znaku wodnika. Czekamy na wszystkich, dorosłych i dzieci.

AHOJ KAMRACI!

Czytaj dalej

Wielki Powrót Lary i Messiego

Ogłaszamy Wielki Powrót...! Wielki Powrót Lary i Messiego nastąpi w kolejny weekend. Nasze papugi Ary są w drodze do Parku Wieloryba. Wyruszyły z Brazylii i zmierzają w naszym kierunku..

Tymczasem zapraszamy wszystkich podróżników codziennie w godzinach 10-18!

Już ostatnie dni! Zapraszamy Państwa na otwarcie sezonu 2016!

Majówkę zaczynamy już od środy! (27 kwietnia) Piraci na razie poszukują mapy, a poszukiwanie skarbów rozpoczną od soboty. Wszystkich chętnych do pomocy zapraszają na godzinę 12! Powiększona strefa zabaw, nowości podwodnego świata i wiele atrakcji!

23 kwietnia otwarcie!

23 kwietnia otwieramy! Zapraszamy na wspólną przygodę do Parku Wieloryba! Czeka na was nie tylko nasze słynne Poszukiwanie Skarbów z Piratami, ale również nowe atrakcje. Przed Wami morze niezapomnianych wrażeń i oceany cudownych wspomnień! Już pozostało kilka dni do otwarcia! Zapraszamy!

Czytaj dalej

Park Wieloryba

UL. KAMIEŃSKA 1C,
72-344 REWAL

Kontakt z nami

tel. 500 791 752,
e-mail: biuro@parkwieloryba.pl

Godziny Otwarcia

maj - czerwiec 10:00 - 17:00
lipiec - wrzesień 10:00 do 18:00